Kultūrų įvairovė mano gatvėje. Konkursas!

by

)

Europos kultūrų dialogo metų (2008) proga Europos Komisija visose 27 šalyse ES narėse skelbia foto darbų konkursą “Kultūrų įvairovė mano gatvėje”. Šia iniciatyva ES kviečia visus europiečius fotografijose įamžinti savo kultūrų dialogo viziją ir pasidalinti ja su pasauliu. Konkurso baigiamoji data – 2008 m. birželio 30 d.

Nuotraukos gali būti siunčiamos į specialų konkurso tinklalapį. Nugalėtojams bus skiriami prizai, kurių vertė siekia 15 000 eurų. Už švietimą, mokymą, jaunimą ir kultūrą atsakingas Europos Komisijos narys Jánas Figelis taip apibūdino konkurso sumanymą: „Europa labai pasikeitė per pastaruosius keletą metų. Mes savo akimis stebėjome Sąjungos plėtrą, kurią lydėjo vis didesnis jos gyventojų mobilumas kertant sienas bei vis intensyvesni mainai su kitomis pasaulio šalimis. Įvairovė Europoje tapo realybe, o europiečiai vis daugiau bendrauja su skirtingų kultūrų atstovais. Skelbdama šią fotografijų iniciatyvą, Europos Sąjunga skatina visus europiečius išreikšti savo požiūrį į dialogą ir įvairovę. Mes norime sužinoti, ką kultūrų dialogas reiškia šiuolaikiniams europiečiams, kaip jie patiria bei suvokia kultūrų dialogą savo gyvenime.“

Fotografijų konkursas „Kultūros mano gatvėje“ buvo paskelbtas kovo 3 d. specialiame tinklalapyje www.street-cultures.eu.

Konkurso dalyviai gali siųsti savo nuotraukas į šį tinklalapį iki birželio 30 d. Konkurse dalyvauti kviečiami visi Europos gyventojai, nepriklausomai nuo jų amžiaus arba kilmės. Dalyvių vaizduotei nėra jokių apribojimų – jų darbus gali įkvėpti tokios įvairios temos, kaip švietimas, mokslas, kultūra, migracija, mažumos, jaunimas arba tiesiog kasdienio gyvenimo scenos.

Daugiau apie konkursą ČIA>

Reklama

Žymos: , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: