Fotochaosas

by

 

2008 m. balandžio 30 d. 17 val. F galerijoje (Aušros g. 6, Kaunas) atidaroma fotografijų paroda „Fotochaosas“. Parodai atrinkti dešimties autorių darbai atspindi pereinamojo laikotarpio – pastarųjų dešimties metų būseną Lietuvių fotografijoje – kartų ir technologijų kaitą. 

Autoriai: Aurelija Čepulinskaitė, Erlendas Bartulis, Vidmantas Ilčiukas, Aleksandras Macijauskas, Mindaugas Kavaliauskas, Algimantas Kezys, Algirdas Kairys, Vytautas Tamoliūnas, Jonas Petronis ir Paul Paper.

Autoriai žaismingai ironiškai per chaoso prizmę žvelgia į žmones, aplinką ir save, o parodos kuratorė Gabrielė Kuizinaitė drąsiai skelbia – sumaištis Lietuvių fotografijoje neliko nepastebėta.

Parodos „Fotochaosas“ kuratorė Gabrielė Kuizinaitė šią temą pasirinko norėdama suburti įvairių kartų fotografus ir palyginti jų eksperimentinę, «neformatinę», nuo pagrindinių autorių temų siužetiškai atskilusią, fotografiją, kuri buvo kuriama per pastaruosius dešimt metų ir dažniausiais atvejais užsigulėdavo archyvuose. Chaosas turi daug įvairių prasmių ir reikšmių. Sąvoka sujungia priešybes, prieštaras, pasimetimą. Sumaištis dažniausiai mums asocijuojasi su netvarka, pasimetimu, logikos praradimu. Vienas iš pagrindinių parodos tikslų yra lyginti, atskleisti požiūrių ir interpretacijų įvairovę, būdingą postmoderniam, pereinamojo laikotarpio pasauliui. Chaoso sampratą šioje fotografijos parodoje nulemia keli faktai:  kartų ir estetikų kaita ir technologinis progresas, kurio pasekoje sparčiai keičiasi fotografinės kūrybos priemonės, vertybės.

Daugiau ČIA>

Paroda veiks iki 2008 m. gegužės mėn. 18 d., F galerija veikia kasdien 9-19 val.

Reklama

Žymos: , , , , , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: