Šeštadienis su lape ir Markučiais

by

mergaitė ir lapė

Vasaros praktika tęsiasi… Todėl šeštadienį, gegužės 24 d., susitinkame “Skalvijos“ kino centre, kur  žiūrėsime filmą “Mergaitė ir lapė“. Dokumentine stilistika nufilmuota mergaitės ir lapės draugystė – prancūzų režisieriaus Luco Jacquet, sukūrusio „Migruojantys paukščiais 2: imperatoriaus kelionė“,  antrasis kino filmas apie gamtą. Filmas prasideda 15.40, bilietas moksleiviams ir studentams kainuoja 8 lt., kitiems – 12 lt. (Susitinkame kino centro foje 15.30)

Po filmo važiuosime į Markučius. Grafikas,  kada autobusas nr. 10 šeštadienį važiuoja iš Žaliojo tilto stotelės ( 5 min. nuo “Skalvijos“) į Markučius. Pasiimkite draugus, talonus autobusui, lietsargius, sumuštinius, fotoaparatus, kas turite – štatyvus. Pasimetusiems ir pavėlavusiems – tel. 861335289 (Aurelija). Laukiame ir tų, kurie norėtų lankyti mūsų fotostudiją nuo rudens.

Markučiai >  Bandysime sukurti invazijas į gamtos objektus ir visa tai užfiksuoti. Iki kelionės į Markučius pagalvokite, kaip galima neįprastai, įdomiai prisiliesti prie gamtos. Prisiminkime menininkę Nina Katchadourian, kuri padeda vorams pataisyti suplėšytus voratinklius, spalvina grybus ir t.t… 

nina-katchadourian-renovated-mushroom

Na, ir žinoma, bus tiesiog graži proga atidžiau pasižiūrėti į vakaro šviesos estetiką. Prašykim dangaus, kad Markučiuose šeštadienį nebūtų lietaus :)

 

Reklama

Žymos: , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: