Ostkreuz agentūra Vilniuje pristato 8 fotografijos požiūrius

by
Anette Hauschild

Anette Hauschild

“In Focus” – pirmasis tarptautinis meninės fotografijos festivalis Vilniuje,
Vilniaus Goethe’s institutas ir galerija „Kairė-dešinė“ Kviečia į fotografijų parodos  „Vokietijos vaizdai –  8 fotografijos požiūriai“ atidarymą, kuris įvyks  2008 rugsėjo 3 d. 18 val Vilniaus grafikos centro galerijoje „Kairė – dešinė“, (Latako g. 3, Vilnius).
Autoriai: : Wolfgang Bellwinkel, Sibylle Bergemann, Annette Hauschild, Ute Mahler, Thomas Meyer, Jordis Schlösser, Anne Schönharting, Linn Schröder
Vokietijos agentūros Ostkreuz fotografijų įvairialypės nuotraukos iliustruoja aktualias temas bei išreiškia specifinius Ostkreuz meninkų požiūrius.Pirmojo tarptautinio meninės fotografijos festivalio Vilniuje „In Focus“ metu Vilniaus Goethe’s institutas pristato agentūros Ostkreuz menininkų parodą. 1990 m. agentūrą Berlyne įkūrė septyni žinomi Rytų Vokietijos fotografai. Laikui bėgant jos narių gretas papildė menininkai iš Rytų ir Vakarų Vokietijos. 17 narių turinti agentūra šiuo metu yra viena iš pripažįstamų ir žinomiausių meno institucijų.

Fotografijos parodoje „Vokietijos vaizdai – 8 fotografijos požiūriai“ pristatomi aštuonių fotomenininkų darbai. Kiekvienas iš jų pasirinko dominančią temą, kuri atspindi jų asmeninę patirtį. Parodoje nėra Vokietiją reprezentuojančių vaizdų. Sukurtų vaizdų visuma pristato šių dienų vokiečių mentalitetus ir dvasines būsenas. Jos perteikia autentiškus ir išraiškingus požiūrius į šiuolaikinės Vokietijos politinę situaciją, o taip pat į individualius vokiečių gyvenimo etapus ir sferas.

Daugiau apie parodą – ČIA>

Paroda veiks iki rugsėjo 20 d.

Galerijos darbo laikas:  II – V  nuo  12 iki 19 val.
                VI      nuo  12 iki 16 val.

Reklama

Žymos: , , , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: