Grupės autoportretas – projektas ZZZ. Latvijos fotografija Vilniuje

by

“In focus“ kviečia į fotografijų  parodos  „Projektas ZZZ“  atidarymą, kuris įvyks  2008 rugsėjo 4 d. 16 val. „Prospekto“ galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius).
Autoriai:  Baiba Aprāne, Linda Dzērve, Andrejs Grants, Kristaps Grundšteins, Laila Halilova, Kaspars Irbe, Viktorija Krone, Līga Laurenoviča, Zane Onckule, Uģis Ozoliņš, Viktors Ozoliņš, Dainis Pīlācis, Katrīna Puriņa, Eva Šavdine, Iveta Vaivode, Justīne Vītola, Ilze Zilgalve.
Kuratorius:  Andrejs Grantas
Parodos atidaryme dalyvaus autoriai.

Kiekvieno asmens ar asmenų grupės gyvenime ateina momentas, kai fotografijos surenkamos tam, kad „prisiminti“ (kaip dalyvavimo šiame graudžiame gyvenime patvirtinimas) ir tada šios nuotraukos reikalauja išvadų. Turėdami tokią idėją, keletas jaunų studentų iš Jaunimo fotografijos studijos „Annas 2“ kelis metus dirbo kurdami projektą „ZZZ“. Jis tapo išplėstiniu grupės autoportretu, kaip atminties albumas, rodantis kartu praleistą laiką.

Su pagarba bėgančiam laikui, autoriai sau suteikė nemirtingumą, tokiu būdu vizualiai ir demonstratyviai tapdami pačių sukurtos istorijos (žaidimo) dalimi, paliudydami savo pačių buvimą gyvenimo šventėje.
„ZZZ” žaidžia statiška įsivaizduojamo filmo estetika. Tai žaidimas su tokio nejudančio filmo nerealumu ir „realybe“. Fotografas įprastai lieka už kadro. Autoriai pabandė apeiti šitokią lemtį, patys tapdami aktoriais, režisieriais ir operatoriais.

Paroda veiks iki rugsėjo 20 d.
Galerijos darbo laikas:  II – V   nuo 11 iki 18 val.
                                         VI –      nuo 11 iki 16 val.

Reklama

Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: