Ištekėjusios moterys. Fotografija ir videoinstaliacija.

by

„In Focus” pristato parodą – pirmasis tarptautinis meninės fotografijos festivalis Vilniuje ir galerija „Znad Willi“ kviečia į Aleksandros Buckowskos ir Karolinos Bregulos fotografijų parodos  „Ištekėjusios moterys“ atidarymą, kuris įvyks 2008 rugsėjo 12 d. 17 val. „Znad Willi“ galerijoje (Išganytojo g. 2/4, Vilnius).

Estetika ir intymumas susilieja video instaliacijoje ir autoportretinių fotografijų cikle „Ištekėjusios moterys“ (2005). Karolina Bregula ir Aleksandra Buczkowska atskleidžia artumo ir poezijos terpę paslėptą kiekvienos dienos meilėje ir draugystėje. Fotografijos reprezentuoja fizinius ir emocinius autorių tarpusavio ryšius, o video atskleidžia jų santykių su vyrais kontekstą. Iš fotografijų sklinda moteriškumas, bei intymus tarpusavio ryšys.

Šiuose namų aplinkos ir buities autoportretuose akcentuojami prisilietimų, kūniško kontakto, sapnų, liūdesio, laimės, rūpesčio ir tarpusavio supratimo ženklai. Fotografijos suintensyvina moteriškumo pojūtį. Scenos, kurios susijusios su malonumais ir atsipalaidavimu „nusveria“ likusias. Video instaliacija stebina tuo, jog „sudaužo” uždarą moterų pasaulį ir tvirtina, jog ištekėjusios moterys turi vyrus, kas išreiškiama balsu.

Daugiau apie tai – ČIA>

Paroda veiks iki spalio 1 d.

Galerijos darbo laikas: I -I V, VII  nuo 11 iki 20 val., V, VI – nuo 11 iki 23 val.

Reklama

Žymos: , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: