Pirmadienis, trečiadienis, spalio 6 ir 8 d.

by

 

Kairėnai. Skraidanti lėkštė.

Kairėnai. Skraidanti lėkštė.

Pirmadienį ir trečiadienį susitinkame mokykloje, įprastu laiku. 

Surinksim į krūvą peržiūrai visas Kairėnuose darytas fotografijas ir labai kritiškai apšnekėsim ten matytus kūrinius. Taigi atsineškit visus Kairėnų failiukus. 

Kadangi Kairėnuose pamatėm, kaip atrodo žemės menas, tai pašnekėsim apie jį daugiau – pažiūrėsim ir dokumentinį filmą apie tai, kaip jis atrodo kitose šalyse. Bus proga susipažinti su fotografija kaip dokumentacija, kaip kūrinių dokumentavimo priemone. 

Pratęsim senesnės pamokos temą apie spaudos ir dokumentinę fotografiją – pažiūrėsim  25 min. 2007m. TV laidą apie tai (diskutuos Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas J.Staselis, fotografijos istorikė M.Matulytė, kino ir fotografijos kritikas S.Valiulis, fotografas A.Aleksandravičius. Pasižiūrėsim, kaip atrodo dokumentinės fotografijos pavyzdžiai ne spaudos puslapiuose, kaip jie tampa kūrybinių idėjų išraiška. Bus proga pavartyti kelis neblogus foto albumus ir 1966 m. išleistą Naująjį Testamentą, iliustruotą dokumentinėmis fotografijomis.

Nusiteiksim dar kitos savaitės kelionei į ŠMC, kur mums apie fotografiją pasakos gidė. Tikslios datos šitai kelionei – vėliau, kai sutarsim su gide. Tą pačią dieną nueitume ir į Kezio fotografijų parodą, į A.Bagdžiūnaitės ir D.Noreikos parodą (ČIA>).

Reklama

Žymos: , , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: