Užduotys. Laiko interpretacija

by
Gyvenimo laikrodis

Gyvenimo laikrodis

Sudedu paveikslėlius, kad lengviau būtų prisiminti, ką apie užduotį kalbėjome pamokoje. Galvojant apie užduotį, svarbu ne tik prisiminti, kad laikas – nuo daugelio aplinkybių priklausantis dalykas. Svarbu pagalvoti apie tai, kas tau pačiam yra laikas. Prisimenam, kad pamoka vidurinėje mokykloje trunka 45 minutes, bet kažkodėl vienos jų trunka amžinybę, o kai kurios prabėga greitai, kaip ilgoji pertrauka. Man ilgiausia pamoka buvo chemija :) Taigi, galim neprisirišti prie laikrodžių ir kitų technologijų, skaičiuojančių tikslų laiką. Jei kam visdėlto įdomi  tikslaus laiko skaičiavimo problema – pirmyn! Tinka bet koks laiko pamatymo kampas. Svarbu nepamiršti, kad laiko interpretacijos užduočiai naudojam fotoaparatą (arba bet ką, kas susiję su fotografija – nuotraukos, didintuvai, projektorius, išlaikymas, laiko rele, laikrodis, blykstė, štatyvas ir t.t.). BET jei kažkas sugalvos ir mums sugebės savo laiko supratimą parodyt ne fotografijomis – irgi pirmyn!

dsc048111

Ir primenu šiek tiek aptartą Jozefą Košutą (Joseph Kosuth), kurį minėdami, prisimename, kas yra konceptualizmas mene.

J.Kosuth "Viena ir trys kėdės"

Čia 1965 m. jo eksponuotas darbas “Viena ir trys kėdės“. Trumpai ir paprastai apibūdnom, kad konceptualizmas – tai idėjų menas. Būtų smagu, kad dirbdami su laiko interpretacijos užduotim, galvotume apie tai, kad šį kartą galime aukoti viską vardan idėjos. Susitelkim į idėją, mažiau dėmesio kol kas skirkime jos atlikimui. Ir dar vienas linksmas daikčiukas – automobilio, kuris buvo užkastas 1957 metais ir atkastas 2007 metais istorija. Laiko kapsulė šiuo atveju – dar viena laiko interpretacijos idėja. Galima tai pavadinti laiko konservais, išlaikytais 50 metų: Oficialus šios istorijos puslapis – ČIA>

Nepamirštam ir užduoties, kuri susijusi su vietos (aplinkos, objekto) ilgalaike studija. Čia svarbu daug  fotografuoti – tą pačią vietą, kuo įvairesniu laiku, kuo įvairesniais rakursais.

Reklama

Žymos: , , , , , , ,

2 atsakymai to “Užduotys. Laiko interpretacija”

  1. Blah Says:

    tai iki kelintos reik padaryt?

  2. makaura Says:

    sitos kol kas nereikia daryti, apie ja dar net nekalbejom pamoku metu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: