Kaip čia su tuo pozavimu ir nepozavimu?

by

Šiandien žiūrėdami Monikos fotosesiją, kurioje matėme, kaip ji fotografuoja save, kaip jos fotografijose matome Rimgaudą, atiduodame pagarbą abiems. Jei Monika ir Rimgaudas leis, įdėsime kažką į blogą, bet dabar nepamirškime, kad po kreidos ir gipso miltų fotosesijos, po kurios Rimgaudas grįžo namo baltas kaip popierius, visų tądien fotografavusių darbai turi būti PUIKŪS. Kitokių net nežiūrėsim :) Rimgaudo kantrybei statom paminklą :)

Kaip ir kalbėjom, pozavimas, darbas su modeliu – tikrai slidi ir plati tema. Labai daug čia visokiausių ne tik vizualių, bet ir psichologinių dalykėlių. Visus užkabina nepozuojatis akių žvilgsnis. Kaip “pagauti“ tą tikrą, nesuvaidintą, nesaldžią ir nepersūdytą emociją?

Va imam ir pabandom kitą sykį pamokų metu pasikalbėti, ką kiekvienas pajautė, žiūrėdamas į Jill Greenberg verkiančių vaikų fotografijas. Kas čia tikra, o kas netikra? :

Jill Greenberg

Jill Greenberg

Daugiau fotografijų su lietuvišku tekstu rasite ČIA>

Būtų labai smagu, jei šiam pokalbiui rastumėte ir atsineštumėte fotografijų, kuriose, jūsų manymu, pernelyg daug pozavimo ar kuriose labai paperka natūralumas, tikrumas.

Reklama

Žymos: ,

Vienas atsakymas to “Kaip čia su tuo pozavimu ir nepozavimu?”

  1. Savaitė « Foto! Says:

    […] ir  primenu, kad sutarėm pakalbėt apie pozavimą: (https://vienofoto.wordpress.com/2009/02/04/kaip-cia-su-tuo-pozavimu-ir-nepozavimu/) […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: