Laiškas nuo Julijos. Nr.3

by

batas-nuejo

Praėjo savaitė ir labai norėtųsi su jumis pasidalinti pamatymais, pamąstymais ir bet kuo, kas gali padėti galvoti, kurti ar gyventi. Visų pirma labai norėtųsi, kad susidomėję projektu pradėtų bendradarbiauti ir siųsti savo pamąstymus.

Juk kai, ką nors darai, visada noris žinoti, kad tai įdomu ne tik tau vienam ir kad galutinis rezultatas priklauso nuo visu draugiškų pastangų. Todėl labai laukiu jūsų visu palaikymo ir ženklų, kad jau pats laikas pradėti žaisti!

Kad būtų linksmiau ir paprasčiau – norintys, atsiuskit sąrašus žodžių, kurie sukyla pamačius užrašą geografija / žaidimas. Nesvarbu, ar tai padrikos mintys, ar sąsajos su literatūra, ar kinu, ar televizija, žemėlapiais, bet kuo – bet kuo. Man pačiai kas kart prisiminus anuos du žodžius įskyla žaidimas kazaki – razboiniki arba paslapteles. Velnioniškai norėtųsi sužaisti abu.

Žodžiu! Labai labai prašau, negalvokite nieko rimto! Jei noris rimtumo – paskaitykite Alexander Brener’io ir Barbara Schurz „KĄ DARYTI“. Pasiutusiai smagi knygele apie lengvumą ir pasipriešinimą, kurią skaitant norisi priešintis pačiam tekstui! Ir ten daug šauktukų ir ugnies, vien tuo ji įgauna vertės. Todėl darkart šių autorių balsu –
!tik negalvokit nieko rimto! Mūsų bendradarbiavimas – tik žaidimas ir viskas daroma smagumui, jokio oficiozo, jokiu kančių (nebent jos neša džiugesį, o tai mene gan dažnas reiškinys!)

Ir juk toks gražus metas dabar, kam rūpi besaikis rimtumas, imkit pavyzdi iš seimūnų!

Labai laukiu žinių, neleiskit man surimtėt!

Todėl rašykit čia i komentarus, į jot.emm@gmail.com ir jot.em skype.

Tai ne gražiausias būdas bendrauti, bet pradekime bent šitaip!

Reklama

Žymos: , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: