Trečiadienis ir ketvirtadienis, gegužės 20, 21d.

by

Keliausim į Panerius gegužės 20 d., todėl renkamės geležinkelio stoties centriniame foje iki 14:55, greitai perkamės bilietukus į Panerius, traukinys pajuda 15:16  (primenu, kad nieko nelaukia…). Bilietas kainuoja 1.60 lt., ČIA> rasite kitus traukinio grafikus į Panerius, jei vėluosit ir norėsit mus pasivyti. Užeisim į Panerių muziejų ČIA> ir pasivaikštinėsim miškeliais virš paslaptingo tunelio, kuris 1859-1860 metais buvo iškastas. Tai 426 m. ilgio geležinkelio tunelis, kuriuo traukiniai važinėjo iki antrojo pasaulinio karo. Tai buvo antras geležinkelio tunelis carinėje Rusijos imperijoje. Vėliau jis buvo apgriautas per karą, tačiau visai ne dėl to, o dėl saugumo sumetimų, geležinkelio vėžės buvo nutiestos kiek šiauriau kalvos, kur ėjo tunelis.

imgp00812hb

IMG_9249

Jei lis, kelionę į Panerius atidėsim ketvirtadieniui, o trečiadienį aplankysim kelias parodas, todėl lyjant lietui planuokim susirinkti ne geležinkelio stotyje, o tuo pat metu ŠMC. ŠMC šiuo metu dar galima pamatyti: Kintančios tapatybės. (Šveicarijos) menas dabar. Keliaujant po parodas, pasiimkit pinigėlių, nes ŠMC paroda kainuotų 4 lt, o viduramžių kankinimų paroda kainuoja 5 litus (jei neklystu). Vėl pabandytume pataikyti į laisvą lankymui laiką Spaudos fotografijos parodoje.

Ženia, pasiimk su savim išryškintas juosteles, paimsiu jas ir nuskanuosiu, nes visai neaišku, kada artimiausiu metu būsim mokykloje. Taip bus greičiau. Baisiai graužiuosi, nerasdama savo usb mažiuko, kuriame buvau susidėjus jūsų šiek tiek Lentvario failiukų, tai būkit geručiai, atsiųskit man ką galit arba patys drąsiai dėkit į blogą arba į vietą, kurią jums sukūrė Julija (ČIA> rasit tos vietos adresą)

pasiklydus – mano nr 861335289 (aura). Pasiimkit draugus, lietsargius, sumuštinius, pasikraukit fotoaparatų baterijas, pasiruoškit talpias korteles!

Reklama

4 atsakymai to “Trečiadienis ir ketvirtadienis, gegužės 20, 21d.”

 1. Ūk Says:

  o jeigu 20dieną keliautume į Panerius, tai 21dieną į ŠMC?
  aa, taip pat dėl mano juostos. jeigu skanuosit, tai atsiųskit į uka_kvaisa@yahoo.com : )

 2. makaura Says:

  Ūkana, nuskanuosiu, atsiusiu. Aha, jeigu 20 dieną keliautume į Panerius (jei nelis), tai 21dieną į ŠMC ir į kitus dalykus. Ir į Spaudos foto, jei tu nieko prieš :)))) Vėl bandysim tave paslėpti, gal šįkart pavyks :)

 3. Ūk Says:

  o rinksimės nuo 14:55 ?

 4. makaura Says:

  siandien, treciadieni rinkomes 14:55,
  o rytoj, ketvirtadieni, kadangi visiems dar pamokos, renkames 16:00 prie teatro kino muzikos muziejaus, priesais S.Neries gimnazija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: