Ha za vu zu: duona mus suburia

by

bread

Rugpjūčio 28 d., penktadienį, 18 val.

Ha za vu zu projekto Duonos kelias pristatymas

Esame Ha za vu zu, menininkų kolektyvas iš Turkijos. Kviečiame prisidėti prie mūsų inicijuotos kampanijos Vilniuje, kurios metu surinkinėsime ir kaupsime nebereikalingą ar pasenusią duoną.

Kampanijai įgyvendinti būtinas gyventojų įsitraukimas. Duoną rinksime ir iš įstaigų, ir žmonių, kviesdami juos atnešti nebereikalingą duoną į specialiai tam įrengtas surinkimo vietas. Projekto eigą įvertinti galėsime ne tik mes, bet ir jo dalyviai bei visuomenė.

Apsilankę tinklapyje www.breadway.blogspot.com galite susisiekti su mumis ar sužinoti apie duonos surinkimo vietas. Jos bus įrengtos pagal jūsų ir kitų vilniečių pageidavimus ir pasiūlymus.

Vienas iš mūsų kampanijos tikslų – paskatinti senos duonos perdirbimą. Tam būtina pasitelkti įvairias visuomenės informavimo priemones, kurias norėtume pasiekti ir panaudoti kartu su vilniečiais savanoriais; kviečiame kartu kurti plakatus, brošiūras, radijo reklamas, skelbimus, pranešimus spaudai ir kitais būdais padėti skleisti kvietimą.

Visi, atnešę duonos, gaus Duonos kelio kortelę, su kuria dalyvaus specialioje Ha za vu zu loterijoje.

Kampanijos metu duona bus laikoma viešai, todėl Vilniaus gyventojai galės nesunkiai apie kampaniją sužinoti, atnešti duonos ir stebėti jos rinkimo procesą. Proceso skaidrumas turėtų padėti išvengti įprasto įtarumo įvairių kampanijų atžvilgiu. Viešumas padės įgyvendinti ir kampanijos moto – „Duona mus suburia“.

Duona bus renkama nuo 2009 m. rugpjūčio 28 iki rugsėjo 10 dienos. Kampanijos dokumentacija bus parodyta Baltijos tarptautinio meno trienalėje Miesto istorijos, kuri veiks nuo 2009 m. rugsėjo 25 iki lapkričio 22 d. Vilniaus Šiuolaikinio meno centre.

Iš anksto ačiū, su geriausiais linkėjimais,

Ha za vu zu

Šiuolaikinio meno centras
Vokiečių 2, LT – 01130, Vilnius
tel: 8 5 2608960, fax: 8 5 2623954
el. paštas: info@cac.lt // www.cac.lt

Reklama

Žymos: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: