Bendruomenės samprata architektūros teorijoje ir praktikoje

by

aa14_camp_cover

Šiuolaikinio meno centras džiaugiasi galėdamas pakviesti jus į sekantį renginį iš Vilnius COOP viešų paskaitų ir filmų peržiūrų ciklo, kuris priklauso X Baltijos tarptautinio meno trienalei “Miesto istorijos”. Šio ciklo renginiai vyks kiekvieną trečiadienį 19 val. ŠMC skaitykloje arba Vilnius COOP patalpose (Gedimino pr. 27) iki lapkričio 19 d.

Spalio 7 d., trečiadienį, 19 val.

Vilnius COOP patalpose Gedimino pr. 27

An Architektur: bendruomenės samprata architektūros teorijoje ir praktikoje

Šio pokalbio tema – bendruomenės samprata architektūros teorijoje ir praktikoje, remiantis trimis svarbiausiais „An Architektur“ projektais. Žurnalo „An Architektur“ numeryje “Bendruomenės erdvės” (2002) buvo pristatyti įvairūs pavykę ir mažiau pavykę architektūriniai projektai, kuriuose remtasi labai skirtingomis bendruomeniškumo idėjomis. Kitas projektas, pavadintas „Opozicinės architektūros stovykla“ (2004) – tai bandymas per 2 dienas sukurti (besimokančią) bendruomenę. Projekte „Bendruomenės dizainas“ (2008) buvo tyrinėti istoriniai ir šiuolaikiniai socialiai atsakingų Amerikos miesto planuotojų ir architektų požiūriai į dizainą.

An Architektur: architektūrinės aplinkos kūrimas ir naudojimas (www.anarchitektur.com) – tai žurnalas, kuris nuo 2002-ųjų pratęsė architektų kolektyvo freies fach darbą – grupės, kuri nuo XX a. 10-o dešimtmečio vidurio savo akcijomis, parodomis ir publikacijomis skatino kritinį požiūrį į giežtai kontroliuojamą Berlyno rekonstrukciją ir su juo susijusius politinius bei ekonominius procesus.

Šį vizitą remia IFA Institut fuer Auslandsbeziehungen e.V.

Daugiau informacijos apie X Baltijos tarptautinio meno trienalę: www.urbanstories.lt

Kiekvieną ketvirtadienį 12 val. kviečiame į pietų ekskursiją vis kitoje Vilniaus valgykloje. Autobusiukas lauks prie parodos Vilnius COOP pastato Gedimino pr. 27.

Registracija Vilnius COOP kasoje arba el. paštu ula@cac.lt

Reklama

Žymos: ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: