Dokumentinio kino festivalis kviečia į susitikimą su Miroslavu Janeku

by

Miroslav Janek

Miroslav Janek

Vilniaus dokumentiniu filmu festivalis kviecia kino, video, foto, animacijos ir teatro specialybiu studentus (LMTA ir VDA) ir jau baigusius jaunus specialistus dalyvauti susitikime su festivalio sveciu, Konkursines programos ziuri nariu, ceku rezisieriumi Miroslavu Janeku. Susitikime rezisierius pasidalins savo kurybines meistrystes paslaptimis, rodys ir komentuos savo filmus, atsakys i studentu klausimus. Susitikimas vyks spalio 14 d. 10 – 14 val. Lietuvos kinematografininku sajungos saleje (Vasario 16-osios 13 / Sermuksniu 1, Vilnius). Dalyvavimas laisvas.
Susitikima rengia VDFF ir Tarptautiniu kulturos programu centro Media programu skyrius.

Primename, kad kino, video, foto, animacijos ir teatro specialybiu studentai, „Skalvijos“ kasoje pateike studiju pazymejimus, tures nuolaidu. Visi VDFF seansai, kurie prasides iki 17 val. studentams kainuos tik 2 litus, o velesni seansai (prasidesiantys nuo 17 val.) – tik 6 litus. Daugiau informacijos apie festivali – www.vdff.lt.

VDFF rengeju inf.

Miroslav Janek
Miroslavas Janekas gimė 1954 m. Nachode, Čekijoje, čia parašė scenarijus beveik keturiasdešimčiai trumpų filmų, juos režisavo ir pats prodiusavo. Prieš 1979 m. emigruodamas į Jungtines Amerikos Valstijas, dirbo montuotoju tuometinėje Čekoslovakijos televizijoje. Įsikūręs Mineapolyje tapo nepriklausomu kino operatoriumi ir montuotoju. 1981 m. Sent Pole, Minesotos valstijoje, pradėjo dėstyti kiną meno centre „Kinas miestuose“ (Film in the Cities, FITC). Per šešerius metus Mineapolyje sukūrė ne vieną vietinių fondų finansuotą nepriklausomą filmą. 1986 m. persikėlė į Niujorką, kur iki 1994 m. tęsė nepriklausomo kino kūrėjo veiklą. Dvejus metus praleido Italijoje, Trevise, kur kartu su amerikiečių režisieriumi Godfrey Reggio kūrė multimedijos projektą-laboratoriją „Fabrica“. Nuo 1993 m. yra nufilmavęs ne vieną dokumentinį filmą Čekijos televizijai. Šiuo metu gyvena Prahoje, čia nuo 1998 m. Prahos kino akademijoje (FAMU) dėsto dokumentinį kiną.

Reklama

Žymos: ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: