Užduotis – fotografijos kadravimas ir komponavimas lape

by

Fotografijų redagavimas Photoshop’o programa. 1. Fotografijos kadravimas, perspektyvos koregavimas, komponavimas lape.

a) Renkamės savo fotografiją ir photoshop programos pagalba karpome ją taip, kad gautume keletą kompoziciškai įdomių vaizdų. Naudojami programos įrankiai – juos galite prisiminti  (ČIA>)
b) Renkamės savo fotografiją, kurioje būtų galima koreguoti perspektyvą – kad tai darytume prasmingai, su tikslu, renkamės fotografijas, kuriose yra architektūros. Naudodamiesi kirpimo įrankio opcija – pažymėję varnele perspektyvos koregavimo langelį, galėsime sutvarkyti iškraipytą perspektyvą. Šio įrankio pagalba pakoreguotos fotografijos nereikės spausdinti, tiesiog žinokite, kad toks įrankis yra naudingas tam tikrose situacijose.

c) Photoshop’o programoje kuriame A4 formato lapą ir į jį tempiame fotografijos fragmentus, kuriuos pasidarėme anksčiau (a). Dirbame su sluoksniais (layers) ir jų opcijomis – skaidrumu (opacity), vietos keitimu ir pan. Kuriame kompoziciją, kurią pabaigus, atspausime printeriu ir fotolaboratorijoje – tokiu būdu palyginsime, kuo vaizdas kompiuterio ekrane skiriasi nuo to paties vaizdo, atspausto popieriuje paprastu printeriu ir atspaustu ant tikro fotopopieriaus fotolaboratorijoje. Nepamirškime, kad A4 formato lapą galime naudoti vertikalų arba horizontalų. Dirbsime pamokų metu, o kas gali – ir namuose.

Po atostogų susitiksime su Karina Simonson, kuri parodys, kiek sluoksnių sudėta į holivudinių filmų plakatus, o taip pat supažindins su savo kūryba. Karina dirba socialinės reklamos srityje, jos darbus galima pamatyti ČIA>

Reklama

Žymos: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: