Paskaitos apie fotografiją!

by

Kai nuotraukų archyvas kompiuteryje pradeda skleisti senų knygų kvapą ir galvoje nebėra naujų minčių, neverta laukti, kol viską užtrauks pelėsis. Tiesiog praskalaukite smegenis ir atlaisvinkite vietą naujoms idėjoms, nes mes jas dalinsime nemokamai!

Nelaukdami pavasario jau kitą mėnesį pradėsime tęstinį projektą – kasmėnesines paskaitas-susitikimus, kuriose bus daug atsakymų į įdomius klausimus, kūrybinių minčių, fotofilosofijos ir žmonių, kurie tiki tuo, ką daro.
Tai galimybė susipažinti su vizualiųjų menų atstovais, išmokti, pamatyti, išgirsti naujo ir įdomaus, gal net atrasti naujas gaires ir idėjas tolimesniems darbams ir tobulėjimui.

Tai kada pradedam?
Vasario 17 d., trečiadienį, 18.30 val.

Kur?
Prekybos centro „Gedimino 9“ ketvirtajame aukšte.

Kas?
AUDRIUS MICKEVIČIUS: „Idėja ir jos realizavimas vaizdu“

Paskaitos-susitikimo lektorius Audrius Mickevičius – multidisciplininis menininkas, savo interesų sritį išplėtęs nuo kino iki interjerų projektavimo. Baigęs architektūros specialybę Vilniaus dailės akademijoje (VDA) bei vizualinę komunikaciją Kopenhagoje, A. Mickevičius šiuo metu yra VDA docentas, Fotografijos ir medijos meno katedroje dėstantis vizualinę komunikaciją bei videokompoziciją. Šis žmogus taip pat yra kviestinis Europos universitetų lektorius, tad plojame katučių galėdami jums jį pristatyti.
Audrius Mickevičius skaitys paskaitą “Idėja ir jos realizavimas vaizdu“ apie sumanymo svarbą prieš pradedant kurti ir jo įtaką formai bei rezultatui.

Kiek laiko užtruksime?
Turėsime pusantros valandos paklausyti, paklausinėti ir pabendrauti.

Kas toliau?
Kituose kasmėnesiniuose susitikimuose girdėsime VDA Fotografijos ir medijos menų katedros docento fotografo Remigijaus Zolubo paskaitą, susipažinsime su kostiumų dizaineriu, profesionaliu visažistu Donatu Šilkaičiu, išduosiančiu tikrai įdomias ir naudingas makiažo meno subtilybes, padėsiančias paruošti modelį fotosesijai. Tad sekite naujienas ir nepraleiskite susitikimų!

P.S. Kviečiami ne tik turintys didelius ir kantriai kauptus fotografijų archyvus, bet ir tie, kuriems dar toli iki pirmosios parodos ar iki pirmojo profesionalesnio fotoaparato. Tiesiog lauksime visų, kuriems žinios valgyt neprašo!

Renginio puslapis: http://fotokudra.lt/k/

Reklama

Žymos: ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: