Viena ir trys kėdės Salzburge

by

Sveiki visi! Su apsnigtais linkėjimais ir sušalusiu internetu vel rašau jums :) Et, ką čia rašyti, papasakosiu vaizdais. Jau visą savaitę esu čia ir visą tą laiką beveik nesulaukiu palankaus filmavimui ar fotografavimui oro – tai sninga, tai lyja, viskas keičiasi po keliolika kartų per dieną… Tebekeliauju po muziejus tuo metu, bet pasirodo, ne visi jie ir dirba žiemą – laukia sezono, miega žiemos miegu… Labai lengva tokiomis sąlygomis pasijusti labai vienišam :) Aišku, buvimas vienam su savimi turi ir daug teigiamų pusių. Neblaško masė kontaktų, susikaupi vienam tikslui ir mažiau išsibarstai. Štai koks fotoeskizas gimė širyt – tarsi reveransas mano mėgiamam per pamokas minėti J. Kosuth kūriniui “Viena ir trys kėdės”. (Antrakursiai, manau prisimena tą darbą, o jei neprisimena – ŠTAI>>> ). Taigi ėmiau ir nusifotografavau viena su trimis kėdėmis :) Tai skaitmeninis be ilgo galvojimo padarytas darbelis, bet pasidarė labai įdomu susikaupti ir padaryti jį tvarkingai, susidėliojus šviesas ir atidžiau pagalvojus apie kompoziciją (vėliau)

Taigi – smagu, kad kažkas nutiko ir apsiniaukusią dieną. Štai pora vaizdų pro langą netyčia aptikto technikos muziejaus – panašu, kad kažkokio privataus sandėliuko savininkas tiesiog renka viską, ko kažkam gaila išmesti. Matosi ir keletas su fotografija susijusių rakandų :)

Štai fotografo atributika su stiklinėm ryškinimo vonelėmis – čia jau tvarkingai surūšiuoti ir neapdulkėję daiktai iš valstybinio muziejaus:

Ir senoooobiškas projektorius :) Dedamos stiklinės fotoplokštelės.

Čia – keli mano studijos vaizdai:

Ir vaizdas pro langą. Puiki pilaitė, gaila tik, kad gana toli – beveik visad ją gaubia koks rūkas ar daug rūkų :)

Tikiuosi, daug dirbat ?!!!!!

Nusipirkau kelias knygas su mase fotografijų – turėsim ką šviežio pavartymui. Dvi iš tų knygų – Vienos fotografijos mėnesio katalogai – 2006 ir 2008. Tai tarsi masė kas du metus vykstančių parodų viename mieste. Labai netolygios parodos, taigi kai viskas kataloge sudėta, įdomu lyginti. (“Monat der fotografie”, Wien)

Ir radau L.Kerrolo – “Alisos stebuklų šalyje” autoriaus fotografijų albumą. Jo, kaip fotografo kūryba  buvo nepelnytai pamiršta. Dėl kelių priežasčių. Pakalbėsim apie tai, kai vartysim knygas vienofoto studijoje.

Linkėjimai ir iki kito karto!

Žymos:

Vienas atsakymas to “Viena ir trys kėdės Salzburge”

  1. rasaj Says:

    Su Vasario 16! Lauksim trukstamu vaizdu ir linkime geru oru. Apie paskaita neuzilgo bus foto.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: