Viena ir trys kėdės Salzburge

by

Sveiki visi! Su apsnigtais linkėjimais ir sušalusiu internetu vel rašau jums :) Et, ką čia rašyti, papasakosiu vaizdais. Jau visą savaitę esu čia ir visą tą laiką beveik nesulaukiu palankaus filmavimui ar fotografavimui oro – tai sninga, tai lyja, viskas keičiasi po keliolika kartų per dieną… Tebekeliauju po muziejus tuo metu, bet pasirodo, ne visi jie ir dirba žiemą – laukia sezono, miega žiemos miegu… Labai lengva tokiomis sąlygomis pasijusti labai vienišam :) Aišku, buvimas vienam su savimi turi ir daug teigiamų pusių. Neblaško masė kontaktų, susikaupi vienam tikslui ir mažiau išsibarstai. Štai koks fotoeskizas gimė širyt – tarsi reveransas mano mėgiamam per pamokas minėti J. Kosuth kūriniui “Viena ir trys kėdės“. (Antrakursiai, manau prisimena tą darbą, o jei neprisimena – ŠTAI>>> ). Taigi ėmiau ir nusifotografavau viena su trimis kėdėmis :) Tai skaitmeninis be ilgo galvojimo padarytas darbelis, bet pasidarė labai įdomu susikaupti ir padaryti jį tvarkingai, susidėliojus šviesas ir atidžiau pagalvojus apie kompoziciją (vėliau)

Taigi – smagu, kad kažkas nutiko ir apsiniaukusią dieną. Štai pora vaizdų pro langą netyčia aptikto technikos muziejaus – panašu, kad kažkokio privataus sandėliuko savininkas tiesiog renka viską, ko kažkam gaila išmesti. Matosi ir keletas su fotografija susijusių rakandų :)

Štai fotografo atributika su stiklinėm ryškinimo vonelėmis – čia jau tvarkingai surūšiuoti ir neapdulkėję daiktai iš valstybinio muziejaus:

Ir senoooobiškas projektorius :) Dedamos stiklinės fotoplokštelės.

Čia – keli mano studijos vaizdai:

Ir vaizdas pro langą. Puiki pilaitė, gaila tik, kad gana toli – beveik visad ją gaubia koks rūkas ar daug rūkų :)

Tikiuosi, daug dirbat ?!!!!!

Nusipirkau kelias knygas su mase fotografijų – turėsim ką šviežio pavartymui. Dvi iš tų knygų – Vienos fotografijos mėnesio katalogai – 2006 ir 2008. Tai tarsi masė kas du metus vykstančių parodų viename mieste. Labai netolygios parodos, taigi kai viskas kataloge sudėta, įdomu lyginti. (“Monat der fotografie“, Wien)

Ir radau L.Kerrolo – “Alisos stebuklų šalyje“ autoriaus fotografijų albumą. Jo, kaip fotografo kūryba  buvo nepelnytai pamiršta. Dėl kelių priežasčių. Pakalbėsim apie tai, kai vartysim knygas vienofoto studijoje.

Linkėjimai ir iki kito karto!

Reklama

Žymos:

Vienas atsakymas to “Viena ir trys kėdės Salzburge”

  1. rasaj Says:

    Su Vasario 16! Lauksim trukstamu vaizdu ir linkime geru oru. Apie paskaita neuzilgo bus foto.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: