„Tebūnie naktis!” Šiuolaikinio meno centre šį šeštadienį

by

Ekskursija po parodą su 14-osios Vilniaus tapybos trienalės menininkais ir kuratoriais
bei „Tebūnie naktis!” Šiuolaikinio meno centre šį šeštadienį

Birželio 19 d., šeštadienį, 16 val. Šiuolaikinio meno centras kviečia į ekskursiją po parodą su tik ką atsidariusios 14-osios Vilniaus tapybos trienalės menininkais ir kuratoriais.

Ekskursijos pradžioje Amsterdame gyvenantis Indijos menininkas Praneet Soi papasakos apie specialiai ŠMC erdvėms sukurtą naują sieninės tapybos darbą. Savo kūriniuose menininkas skolinasi motyvus iš nuolat kaupiamo asmeninio spaudos archyvo. Tiesiai ant antrojo aukšto ŠMC sienos nutapyti iškreipti masinės žiniasklaidos vaizdiniai – tai daugybę asociacijų keliantis menininko komentaras politizuoto pasaulio atžvilgiu.

Parodos kuratorius Evaldas Stankevičius ir jam talkinę kuratoriai Andres Kreuger bei Magda Kardasz papasakos apie menininkų atranką, pakomentuos kūrinius ir pasidalins savo mintimis apie šiuolaikinės tapybos naujoves. Žiūrovai galės paklausinėti susitikime dalyvaujančių Lietuvos ir užsienio menininkų apie jų kūrybą ir konkrečius šioje parodoje eksponuojamus darbus. Susitikimas vyks lietuvių ir anglų kalbomis.

Į ekskursiją susirinkę žiūrovai parodoje galės lankytis nemokamai. Tokią galimybę turės ir kiti žiūrovai, atėję į parodą šeštadienio vakarą, kadangi Šiuolaikinio meno centras jau antrus metus įsijungia į renginio “Tebūnie naktis!“ programą. Praeitais metais Vilniaus kultūros nakties metu japonų šiuolaikinio meno parodoje “Big in Japan“ per vieną vakarą apsilankė rekordinis skaičius žiūrovų. Šį šeštadienį “Tebūnie naktis!“ proga 14-oji Vilniaus tapybos trienalė veiks 14-22 val., o nuo 18 val. kviečiame parodą apžiūrėti nemokamai.

Kitos ekskursijos po parodą kartu su kuratoriumi vyks tris vasaros penktadienius: liepos 2 d., liepos 16 d. ir rugpjūčio 13 d. nuo 18 val.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: