ESAME ŠEIMA No2

by

ŠVIESORAŠTIS jums leido atidžiau pažvelgti į objektus per šviesą. Sprendimų buvo rasta įvairių – juos visus galite išvysti Vienofoto internetinėje galerijoje. Dėkui visiems sudalyvavusiems.
Šviesos ir šešėlio santykis nuotraukoje formuoja nuotaiką, formą, reljefą, idėją – naudokitės šiuo galingu įrankiu kiekvieną kartą šaudami foto aparatu.

Nauja tema

ESAME ŠEIMA

 

2-5 nuotraukų serija

skaitmeniniame formate

bus pristatoma

2010 Gruodžio 14 ir 15 dieną

Nuotrakos iš šeimos asmeninio albumo

Artėjant šventėms daugiau laiko praleisite kartu su artimais žmonėmis – tai jūsų gyvenimo proga užfiksuoti savo artimų žmonių ar kitų šeimų kasdienybę. Bet atsiminkite – tik jūs galite prieiti taip arti su foto aparatu prie savo šeimos narių. Pagauti nesuvaidintas mimikas, gestus ir veiksmus. Atidžiai stebėkite, prieikite iš arčiau, dar arčiau ir pagaukite fotografuodami.

Tai viena sudėtingiausių užduočių, nes fotografuojami asmenys dažnai juda ir nesileidžia užfiksuojami. Turite tiek praleisti laiko su foto aparatu šalia, kad taptumėt nematomi.

Gal jums šeima tai draugai, augintiniai ar kaktusų kolekcija ant palangės? O gal jums labiau idomi kaimynų ar klasioko šeima? Atsiminkit tai, kas geriausia yra tiesiai prieš tavo nosį – neieškok toli.Portretas, reportažas, natiurmortas, situacijos atskleidžiamos per veiksmus ar daiktus – jūsų laisvas sprendimo pasirinkimas.

Sekmės darbuose!

Reklama

Žymos: ,

3 atsakymai to “ESAME ŠEIMA No2”

  1. marija Says:

    ei,o kur mano?:( siunciau meilu, marija b grupe

  2. RasaJ Says:

    Marija, labai atsiprasau – praziopsojau. Jau yra!

  3. ESAME ŠEIMA « VIENOFOTO Says:

    […] Gruodžio 14-15 dienomis klasėje pristatysite užduotį “Esame šeima”. Besiruošiant šiai užduočiai, žiūrėjome 5-ąją Genius of photography seriją. Iššaukianti, bet intriguojanti. Joje aptariami fotografai, kurie ieškodami siužeto nesileido į tolimą kelionę, o atsisuko į savo artimuosius – šeimos narius, draugus, save patį. […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: