Konkursas EKOlangas

by

Laukiame Jūsų nuotraukų “EKOlangas” konkursui iki 2011 m. gegužės 1d.

Aqualango fotografijų konkursas „EKOlangas“

NUOSTATAI

1. Konkurse gali dalyvauti nesvarbu kokio amžiaus, tautybės, lyties ar išsilavinimo žmogus. Svarbiausia – kūrybiškumas! Vienas asmuo turi pateikti konkursui mažiausiai 3 ir daugiausiai 10 darbų.

2. Užsiregistruodamas konkurse dalyvis patvirtina susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir sutinka jų laikytis. Dalyvis patvirtina, kad registracijai pateikti duomenys (vardas, pavardė, el. paštas, telefono numeris) ir visa pateikta vaizdinė medžiaga organizatoriaus būtų tvarkoma ir naudojama vykdant konkursą ir nustatant laimėtoją.

3. Konkurso užduotis – fotografijomis perteikti projekto temą. Kūrinyje turėtų atsispindėti tematika susijusi su ekologija. Fotografuojant, rekomenduojame, kad nuotrauka atspindėtų vieną iš šių temų: kas yra ekologija, kaip galima būti ekologišku, didžiausios ekologinės problemos Lietuvoje,  ekologija mano gyvenime.

4. Visi darbai turi atitikti autorių teises reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus. Darbuose draudžiama naudoti vaizdus, kurie įskaudintų ar pažemintų kitus žmones ar žmonių grupes, taip pat kūrybiniai darbai neturi skatinti nusikalstamos veiklos ar įstatymų pažeidimo.

5. Darbai gali būti JPG, GIF, PNG, CDR, EPS ir PSD formatais. Peržiūrai nuotraukas siųsti ne didesnio nei 500kb dydžio.

6. Atsiųstas idėjas vertins konkurso rengėjų sudaryta komisija.

Nuotraukų vertinimo kriterijai (kiekvienas kriterijus vertinamas nuo 0 iki 10 balų):

kūrybiškumas ir originalumas;

perteikiamos nuotraukos idėjos aiškumas;

atitikimas konkurso tematikai;

nuotraukos idėjos pritaikomumas;

nuotraukos kokybė

7. Konkurso prizai.

10 atrinktų nuotraukų bus paruoštos povandeniam eksponavimui Aqualango meno galerijoje, o jų autoriui(ams) dovanojamas pažintinis nėrimas į meno galeriją aplankant savo darbus.

8. Aqualango komanda pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti taisykles ir apdovanojimus, arba neapdovanoti nei vieno dalyvio, jei darbai neatitiks keliamų reikalavimų. Apie pakeitimus bus skelbiama interneto puslapyje www.aqualangas.lt , ir jie įsigalios nuo paskelbimo momento.

9. Konkurso pradžia – 2010 m. lapkričio 1d. Konkurso pabaiga – 2011m. gegužės 1d. Nugalėtojai skelbiami 2011 gegužės 15d. http://www.aqualangas.lt tinklapyje bei informuojami asmeniškai el. paštu ir telefonu.

10. Konkurso darbus siųsti el. paštu info@nardymoakademija.lt, nurodant autoriaus vardą, pavardę, el. pašto adresą, bei telefono numerį. Nuotrauka arba nuotraukų serija turi turėti savo pavadinimą.

11. Visi konkursui pateikti darbai yra Aqualango nuosavybė. Nuo registracijos dienos Aqualangas turi teisę keisti, redaguoti, pildyti, modifikuoti, kopijuoti darbus, publikuoti juos internete, naudoti kompaktinėse plokštelėse bei kituose spaudos darbuose ar žiniasklaidoje.

Konkurso organizatorius – Nardymo akademija.

Asmuo kontaktams: Agnė Rapalaitė, el. paštas: agne@nardymoakademija.lt.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: