Užduotis nr. 3 „Vieno žmogaus portretas“

by

UŽDUOTIS yra fotografuoti vieną artimą žmogų (šeimos narį, giminaitį, draugą, mokytoją, kaimyną ir t.t.). Tai turėtų būti žmogus apie kurį norėtųsi papasakoti kitiems. Gal tai draugas/ė, su kuriuo visada leidi laiką, o gal šeimos narys ar giminaitis, tavo autoritetas ar šiaip įdomi asmenybė?

Nuotraukų skaičius: 3-10 nuotraukos.
Pristatymo laikas: Gruodžio 19 ir 22d.

NUO KO PRADĖTI?
Visų pirma išsirink žmogų.
Antra, atsiklausk jo/jos ar sutinka būti fotografuojamas/a.
Trečia, sugalvok ką nori tiksliau papasakoti apie tą žmogų, kokią atmosferą nori sukurti. Išsinagrinėk, ką tas žmogus veikia kasdien, kaip jis leidžia laisvalaikį, kuo jis išskirtinis, kuo jis panašus į visus.
Ketvirta, fotografuok daug, atidžiai atrinkinėk nuotraukas ir dėliok foto istoriją.

Nuotraukos gali būti tiek reportažinės, tiek surežisuotos. Tavo pasirinkimo laisvė. Svarbiausia, kad nuotraukų serija derėtų tarpusavyje ir kalbėtų apie pasirinktą žmogų. Šioje užduotyje svarbiausia pagauti vieningą nuotaiką ar atmosferą. Įtrauk kontekstą:  fiksuok ne tik pasirinktą žmogų, bet ir jo daiktus, vietas, kuriose jis lankosi, kur gyvena, kokie žmonės jį supa.

KELETAS PATARIMŲ:
1. Pabandyk priskirti fotografuojamam žmogui vieną muzikinį kūrinį ar muzikos stilių. Netgi fotografuodamas, gali klausytis pasirinktos muzikos ausinuke.
2. Pagalvok apie tam žmogui tinkantį apšvietimą, paros laiką, spalvą, gal net kvapą. Kiekvienas kadras gali būti skirtingų nuotaikų, bet sudėjus kartu, pasakoti vieno žmogaus istoriją.
3. Fotografuodamas eksperimentuok su fotografavimo rakursais, keisk kadro planus (stambus, vidutinis, tolimas), sąmoningai naudok  fotografijos priemones sukurti atmosferai.

gero vėjo!

Žymos: , ,

Vienas atsakymas to “Užduotis nr. 3 „Vieno žmogaus portretas“”

  1. Užduotis nr. 3 „Vieno žmogaus portretas“. « VIENOFOTO Says:

    […] jog Užduoties nr. 3 „Vieno žmogaus portretas“ pristatymas jau kitą savaitę! Gruodžio 19-22d. Jei d4l tam tikrų priežasčių negalėsite […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: