Dainiaus Labučio fotografijų paroda

by

Iki rugsėjo 1 – osios – Vilniaus „Prospekto“ galerijos ekspozicijoje Dainius Labutis kviečia  susipažinti ne su fotografijomis džiazo tema, o su dvidešimties metų senumo autoriniais sidabro bromido atspaudais ir šiuolaikinių technologijų pagalba perteiktomis, pirmą kartą eksponuojamomis, fotovizijomis. Vienoje iš galerijos erdvių bus eksponuojama plačią meninę autoriaus pajautą atskleidžianti audiovizualinė projekcija „Saulaakmenis“.

Dainius Labutis ilgus metus dirba fotoreporteriu, yra Lietuvos spaudos fotografų klubo narys. Didelę D. Labučio  kūrybinių darbų dalį sudaro fotografijos džiazo tema. Jos buvo eksponuojamos Birštono, Kauno ir Vilniaus džiazo festivalių metu. 1996 m. fotografijų paroda „Džiazo portretai“ buvo atidaryta Vilniaus  „Arkos“ galerijoje, o 2000 m. – paroda „Jazz emotion“ pabuvojo Helsinkyje (Suomija). Kita fotografijų serija „Jazz my self“ 2006 m. eksponuota Lenkijoje, Ispanijoje ir Lietuvoje.
Savo išgyvenimus, kasdienybės  paliktus pėdsakus  ir  akcentus  D. Labutis atspindėjo autoriniuose darbuose. 1997 m. Vilniuje „Skliautų galerijoje“ eksponuota fotografijų paroda „Miniatiūros“, o „Vilniaus fotografijos  galerijoje“ – „Sienų peizažai“.
Daugiau – ČIA>

Vienas atsakymas to “Dainiaus Labučio fotografijų paroda”

  1. egis Says:

    aciu jums

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: