Studijos narių – Monikos ir Laimos paroda Vilniaus Universiteto Gamtos fakultete

by

Monika Vasytė 6995_10151687938308550_31028530_n

16 fotografijų, kurios atskleidžia tai, ko akys įprastai pamatyti negali. Tai, ko neatskleidžia akys, pateikia fotoaparatų objektyvai, kuriais dvi fotografuojančios merginos skverbiasi į paradoksaliai tolimas mokslo ir buities plotmes.
Monika Vasytė, VU biologijos studentė, naudojasi binokuliaru ir mikroskopu, tokiu būdu pati save ir žiūrovą stebinanti mažų augalų dar mažesnių žiedelių didybe. Monika sako, kad jos Mikroplanta(e)riumas atsirado iš mokslinio smalsumo, bet argi žiūrovui svarbu žinoti, kad tas švelnus su kiek klastingai atrodančiais smeigtukais gamtos kūrinys vadinasi Lamium Album L.? Argi estetika gali būti taip lengvai klasifikuojama?
Laima Žilytė ieško didelių planetų mažuose kasdienybės ritualuose – todėl jos pagautose tarsi astronomo ar Mažojo Princo planetose ji įprasmina savo jausmus, paversdama tai ceremonija – tai Lu Vuchas… Bet Laima tai vadina Dykumomis, gal todėl kad tokie vaizdai gaivina tada, kai kamuoja troškulys?
Laimos ir Monikos fotografijų paroda šią vasarą buvo eksponuojama Vilniaus gt. kavinėje “Mano Guru“, o dabar ja galės pasidžiaugti Universiteto kolektyvas ir svečiai.
Parodą organizavo J.Vienožinskio dailės mokykla ir šios mokyklos fotografijos studija (S. Konarskio g. 37/2) bei VU gamtos fakultetas (M.K.Čiurlionio g. 21/27, visai šalia Vienožinskio mokyklos). Parodą profesionaliai spausdino “http://www.procentras.lt/“ (Savanorių pr. 22)

Daugiau info – ČIA>

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: