Konkursas! Dalyvaujam!

by

url

Fotografijų konkursas: Dievo namai nuotraukose

Jau ne vieną šimtmetį pirmiausia bažnyčių bokštai formuoja Europos miestų vaizdą. Architektūrinius bei dvasinius iššūkius juose kelia ir sinagogos, mečetės, o pastaruoju metu – ir Tolimųjų rytų religijų šventyklos. Formų ir funkcijų persipynimas, grožis ir dvasingumas, ramybė ir bendruomenės malda visuose Dievo namuose sukuria įdomias sąsajas ir motyvus.

Apie ką šis konkursas?

Savo naujuoju fotografijų konkursu norime pakviesti Jus perkelti šiuos motyvus į nuotraukas. Mūsų dosjė „Religija ir tikėjimas“ – žvilgsnis į įvairiapusišką religijų Lietuvoje gyvenimą ir įdomią istoriją. O kaip Jūs per fotoaparato objektyvą žvelgiate į tas vietas, kur tikėjimas pasireiškia architektūriniais ir kitokiais vaizdiniais pavidalais? Kaip Jūs matote bažnyčias ar kitus maldos namus? Kas būdinga žmonėms, kurie lankosi šiuose namuose? Ar galima pastebėti tam tikrų ryšių tarp atskirų religijų?

Kaip dalyvauti

Iki 2013 m. gruodžio 9 d. Jūs turite galimybę siųsti savo nuotraukas, kuriose pavaizduoti maldos namai Lietuvoje, ir atskleisti savo asmenišką požiūrį į šias vietas. Atranką atliks iš Goethe’s instituto darbuotojų sudaryta žiuri: visos mūsų atrinktos nuotraukos bus skelbiamos mūsų dosjė „Religija ir tikėjimas“ sukurtoje nuotraukų galerijoje, o trijų geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti prizais.

Daugiau informacijos – ČIA>

 
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: