Marga pirma balandžio savaitė

by

Antradienį visos grupės jungiasi – keliausime į Centrinio valstybės archyvo ekskursiją. Matysime daug įdomių dalykų – senų fotografijų, knygų, garsų. Darbuotojai parodys ir papasakos, kaip jie dirba. Ekskursijos pradžia – 15.00 val. (vėluoti negalime, archyvas dirba tik iki 17.00 val., todėl ir ekskursijos pradžia tokia ankstyva tiems, kas mokosi…)

Susitinkame 14.4o val. Antakalnio žiedo stotelėje – ten kur Antakalnio gale troleibusai apsisuka, kur eilė kioskų stovi (sekanti stotelė po Tverečiaus stotelės. Čia baigiasi Antakalnio gt. ir prasideda Nemenčinės plentas).

14.40 pajudėsim iš stotelės į Vaizdo archyvą. Tiems, kas atvažiuoja ne visuomeniniu transportu – galite laukti mūsų prie Vaizdo archyvo, O. Milašiaus g. 21, http://www.archyvai.lt/lt/lcva.html Pasimetusiems stotelėse – mano nr. 861335289 (aura).

Pasiimkit fotoaparatus, po ekskursijos, jei turėsime jėgų, pasivaikštinėsime apylinkėse. ! Kam reikės kokio pateisinamo rašto praleistai dėl ekskursijos pamokai, sakykit, parašysim.

Šalia pasakojimų ir rodymų garso ir vaizdo archyvuose, pažiūrėsim režisieriaus Žalakevičiaus diplominį darbą “Skenduolis” (pamatysime beveik komediją apie tai, kaip viešai paskelbta fotografija keičia žmonių likimus).

Pirmadienį susitikimo laikas nesikeičia, o trečiadienį – jungiasi visos grupės – pasivaikščiojimui po fotografijos parodas – pradedame nuo VDA “Titaniko“ – todėl susitinkame prie Onos bažnyčios 16.30 val. “Titanike“ parodoje matysime daug didelio formato fotografijų (plačiau – ČIA>). Po to keliausime į “Arkos“ galeriją, ten matysime keletą darbų, susijusių su fotografija, tame tarpe ir įdomiai išeksponuotą pinhole objektą. O po to – į “Skalvijos“ kino teatrą, kurio foje susipažinsime su 0riginaliai išeksponuotu poeto ir fotografo Ričardo Šileikos projektu “Kelionė“. Šio projekto fotografijas matote žemiau. 

 

 

Reklama

Žymos:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: